"MODERN, KLASİK, AVANGART ” TARZDA BİNLERCE MOBİLYA BİR ARADA..."

Gizle

Şifrenizi mi unuttunuz?

Gizle

Gizle

Lütfen e-mail adresinizi girin. Yeni şifre oluşturmak için mail adresinize bir bağlantı alacaksınız.

Giriş yapmaya geri dön

home.close

MobilyaDekorasyon.com nedir?

MobilyaDekorasyon.com, ağırlıklı olarak butik üretim yapan, modern ve klasik tarzlarda mobilya üreticilerinin birlikte olduğu bir web sitesidir. Web sitemize kayıtlı firmalarımızın kendi imalatı olan ürünler aracısız olarak tüketici ile buluşmaktadır. Ziyaretçilerimiz, beğendikleri ürünün altındaki irtibat formu aracılığıyla direkt olarak üretici ile iletişime geçebilmektedir.

Web sitemizde mobilyanın yanı sıra dekorasyon hizmeti veren ve aksesuar seçeneği sunan üye firmalar da bulunmaktadır. Mobilya, Dekorasyon, Aydınlatma, Banyo & Mutfak aksesuarları gibi alanlardaki tüm firmaların duyuru ve bültenleri de web sitemizin sürekli güncellenen haber sayfalarında ziyaretçilerimize sunulmaktadır. Firmanızın tanıtımını web sitemizde yapmak istiyorsanız irtibat formumuz aracılığı ile bize ulaşabilir veya haber@mobilyadekorasyon.com'a email gönderebilirsiniz.

MobilyaDekorasyon.com'un Hedefi Nedir?

Hedefimiz, yurt genelinde 100 seçkin üretici firmanın, aynı anda görebileceğiniz 10.000 adet ürününden oluşan bir mobilya koleksiyonu oluşturmaktır.

MobilyaDekorasyon.com üyesi olmak, ziyaretçilerimize ne gibi ayrıcalıklar tanıyor?

MD üyesi olmak, onlarca mobilya mağazasını gezip zaman harcamak yerine, evinizde veya işyerinizde, istediğiniz zaman seçkin butik mobilya üreticilerinin ürünlerini inceleme fırsatı vermektedir.

Üye olarak ilgi listenize kayıt ettiğiniz ürünler için toplu bir şekilde soru sorma imkanını sadece MobilyaDekorasyon.com sunmaktadır. Ayrıca tüm ürünlerimizi, haberlerimizi ve diğer sayfalarımızı sevdiklerinizle Facebook, Twitter ve Pinterest üzerinden paylaşabilirsiniz.

MD üyeliğinin önemli bir avantajı da bugüne kadar yapmış olduğumuz çeşitli kampanyalarda olduğu gibi bundan sonraki kampanyalarımızda hediye kazanma şansı sağlamasıdır.

MobilyaDekorasyon.com üyesi olmak, üretici firmalara ne sağlıyor?

Butik tarzda üretim yapan modern, klasik mobilya üreticileri web sitemiz sayesinde ürünerini tüketiciye aracısız olarak sunma imkanı kazanıyorlar, böylece daha uygun fiyata satış imkanına kavuşuyorlar.

MobilyaDekorasyon.com sadece yurt içi ile kalmayıp yurtdışında önemli miktarda reklam ve tanıtım kapmanyaları yürüttüğünden, yurt dışı pazarlardan da toptan ve perakende alıcı bulma imkanına sahip oluyorlar.

MobilyaDekorasyon.com'da, online dekorasyon danışma hizmeti verilecek mi?

Şu anda bu hizmeti kendi bünyesinde veren üye firmalarımız mevcut. Örnek dekorasyonlara ve projelere dekorasyon ve 3D Öneriler bölümlerimizden ulaşabilirsiniz.Web sitemizde bazı dönemlerde açtığımız "Dekoratör'e Sor" isimli bölümümüz aktif olduğunda size haber verebilmemiz için lütfen sitemize üye olunuz veya Facebook ile hızlıca bağlanınız.

MobilyaDekorasyon.com anketlerinizdeki yüksek talebe rağmen neden hala fiyatlar yok?

Ürünlerimizin tamamı müşteri siparişi üzerine ve istenebilecek özel değişiklikler uygulanarak üretildiğinden sabit bir fiyat vermemiz pek mümkün olmuyor. Ancak ekranda göründüğü özellikleriyle (kumaş türü, cila tipi vb.) ne kadar olduğunu yayınlamaya yöneli çalışmalarımız sürüyor.

MobilyaDekorayon.com'a ait basılı bir yayın var mı?

Şu aşamada böyle bir çalışmamız yok. Ancak size önerebileceğimiz bir yayın "M Live Dergisi"dir. MobilyaDekorasyon.com'un da üye olduğu, kayıtlı firmalarımızın bazılarının da üyesi olduğu MOBSAD'ın (Mobilya Sanayi İşadamları Derneği) yayını olan M Live dergisi üç ayda bir yayınlanmaktadır.

Farklı illerde de MobilyaDekorasyon.com üyesi firmalar olacak mı?

Şu anda İstanbul, Ankara, Bursa ve İzmir'den katılımcı firmalarımız bulunmaktadır. Farklı illerimizden katılım talepleri almaktayız. Her talep özenle incelenmektedir. Katılımcı firmalarımızda bazı kriterler aranmakta ve bu kriterlere uygun olduğu görülen fimalar MobilyaDekorasyon.com bünyesine dahil edilmektedir.

Beğendiğim ürünü üreten firmanın bilgisine (adres, tel, email, web sitesi) nasıl ulaşabilirim?

Ürünlerin detay sayfalarında, büyük ürün resminin hemen altında irtibat bilgileri, ürün özellikleri ve ölçüleri bulunmaktadır. Aynı sayfada kısa irtibat formu ile üreticiye tüm sorularınızı yöneltebilirsiniz.

Ayrıca üretici firmanın logosunu tıklayarak firmanın tüm iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.